Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí prohra v řadě

25. 9. 2007

     V neděli 23. 9. 2007 se A muži Čechie představili na hřišti nováčka 1.B třídy Pily. Bohužel opět nepotěšili výkonem, v důsledku toho ani výsledkem. Hráče Dalovic nevyburcoval k lepšímu výkonu ani fakt, že je přijelo povzbudit mnoho dalovických fans. Přišla krize na Čechii...

     Domácí vstoupili do utkání fantasticky, vlétli na ještě spící hosty jak tornádo a pořádně hostující obraně zatápěli. Hráči Pily byli důraznější v osobních soubojích, rychlejší, odhodlanější. Velmi brzy se ujali vedení, když šel jejich útočník velmi důrazně za balonem a protlačil ho přes brankáře a obránce.

     Pila hrála svůj typický fotbal, tzn. dlouhé nakopávané balony od stopera do křídelních prostorů, kde pilští hráči vyhrávali souboje a posílali nebezpečné balony do vápna.

      Čechii trvalo velmi dlouho, než se probrala. Její hráči hráli zbrkle, zbavovali se zbytečně míčů z první, nedokázali si pokrýt balon, lehce o něj přicházeli. Ještě ke všemu tahali většinu akcí středem hřiště, vůbec nevyužívali křídelní prostory, což bylo způsobeno hlavně nedostatečným, dalo by se říci minimakistickým, pohybem krajních záložníků a útočníků.

     Přesto si dalovičtí vytvořili několik šancí, nebezpečně střílel z vápna Petr Richtář, Michal Lorenz šel sám na gólmana domácích, bohužel zvolil velmi špatnou variantu pro zakončení, zajímavě rozjetou akci nedotáhl do konce Honza Schreiber. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí.

     Druhý poločas se hrálo převážně na půlce domácích, hosté se však do vápna moc nedostávali, brzdili je časté ztráty balonů, nepřesné přihrávky, zbrklost. Domácí udeřili po nevinně vyhlížející akci, kdy ovšem dokonale využili zaváhání dalovické obrany. Čechii se podařilo velmi brzy vstřelit kontaktní gól, to však bylo z její strany vše. Domácího brankáře už moc neohrozila, protože střely, byly-li nějaké, šly buď nad nebo se sotva dokutálely... Pila se tedy zaslouženě raduje z vítězství, my musíme zastavit propad tabulkou doma s Lomnicí.

Sestava: Robert Hájek - Míra Žid, Roman Nyč, Jindra Hegr, Honza Kocmánek - David Sochor, Martin Grňo, Michal Lorenz, Jirky Durdis (Jirka Kníže) - Petr Richtář, Honza Schreiber(C)

Gól: Petr Richtář

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář