Jdi na obsah Jdi na menu
 


Premiéra na výbornou

13. 8. 2007

     V Dalovicích se v sobotu 11.8.2007 dalo prožít příjemné fotbalové odpoledne. Předkrm obstarala mužstva Kyselky a Chyše B, která zde odehrála mistrovské utkání  prvního kola III. třídy. Zajímavé bylo, že Kyselka odehrála v Dalovicích už ve středu 8. 8. 2007 předsezónní generálku (více zde), a tak bylo možno srovnávat. Nutno říci, že sobotní Kyselka byla stínem té středeční. Spousta zkažených přihrávek, nulový pohyb, jako by kromě Petra Čady nikdo nechtěl hrát fotbal...

 

 

     I přesto měla Kyselka v prvním poločase více šancí, ovšem branka jí nebyla přána... Do druhého poločasu naskočil za hosty z Chyše Burda st. a dvěma rychlými góly rozhodl o výsledku utkání. Fotbal pak už za moc nestál, hosté si zaslouženě vítězství udrželi. Kyseláci asi ještě byli utavení ze středy:)

Obrazek

Komi právě dostal míčem, za chvíli zas...

     Hlavní chod sobotního odpoledne obstarala mužstva Čechie a Lipové. Lipová strávila loňskou sezonu v 1.A třídě, obě mužstva spolu naposledy hrála před dvěma lety, tehdy duely skončily 3:4 a 2:2 z pohledu Čechie. V sobotu vše bylo jinak.

     Domácí mužstvo mělo problémy se sestavou. Tresty z loňské sezony, z Prahy nepřijité registračky, dovolené a pracovní povinnosti způsobily, že v základní sestavě musel vůbec poprvé ve své kariéře nastoupit teprve šestnáctiletý Míra Brabec junior, na lavičce náhradníků osamoceně vysedával Tomáš Brož.

Obrazek

Na kolena Míra Brabec jr. dostával obránce Lipové.

     Zápas začal v ostrém tempu, hned z kraje pěkně vystřelil Petr Richtář. Obě mužstva chtěla hrát fotbal, kombinační hru po zemi, takže se bylo na co koukat. Domácí se však v první půli dostávali pouze k velkému vápnu, nedokázali efektivně zakončit. To hosté byli nebezpečnější, brankář Čechie Robert Hájek musel předvést pár dobrých zákroků. Přesto se z vedení mohli jako první radovat domácí, kteří předvedli pěknou akci, na tři přihrávky přešli přes celé hřiště, a ačkoli dal David Sochor gól, nemohl se radovat, jelikož stál bohužel v ofsajdu.

Obrazek

Roman Nyč, ten co umí podržet míč.

     Do vedení šli hosté chvíli před koncem prvního poločasu, kdy krásnou střelou zakončili rychlou pohlednou akci, která začala ztrátou balonu domácích na velkém vápně hostů.

     Po přestávce udeřili domácí. Několikrát za sebou. Nejprve hned po rozehrání a rychlém přenesení hry vymetl David Sochor krásnou křižnou střelou z první pravý horní růžek branky. Chvilku na to skóroval po akci Honzy Kocmánka Michal Lorenz. Tentýž hráč sebral hostům vítr z plachet chvilku po svém prvním gólu, když po individuálním průniku středem obrany zkušeně poslal míč vedle brankáře - 3:1.

      Hosté se snažili korigovat výsledek, ale domácí je svým kvalitním výkonem k ničemu vážnějšímu nepustili. Hrál se fyzicky náročný fotbal nahoru dolů, se spoustou pěkných kombinačních akcí na obou stranách. Přesto měli domácí více ze hry, nedokázali však přesně zakončovat.

Obrazek

Neprůstřelná zeď.

     Poslední gól padl v samém závěru utkání, kdy po výkopu domácího brankáře přes celé hřiště vyrobil jeho protějšek v brance hostí hrubku alá Lehman a Tomáš Brož si mohl ve svém prvním utkání za muže připsat první branku.

    

Obrazek

Domácí diváci byli spokojení...

     Čechie po kvalitním výkonu vstoupila úspěšně do nového ročníku. Dalovičtí diváci tak po dlouhé době odcházeli domů spokojení, co víc si přát! Hráli jsme jako tým, nekecali, soustředili se pouze na výkon, bojovali. Výborný zápas odehrál Míra Brabec jr., oba střední záložníci, jak Honza Schreiber, tak Michal Lorenz podali nadstandartní výkon, obrana chybovala minimálně. Nejlepším mužem zápasu byl bezpochyby Honza Kocmánek, který všem přítomným předvedl, jakže má v moderním fotbale vypadat hra krajního obránce. Tož jen tak dál!

Čechie vs. Lipová     4:1 (0:1)

Branky: David Sochor, Michal Lorenz 2, Tomáš Brož -

Rozhodčí: Garaj

Diváci: 30

Sestava: Robert Hájek - Jindra Hegr, Petr Vošta, Honza Fuchs, Honza Kocmánek - David Sochor, Michal Lorenz, Honza Schreiber (Tomáš Brož), Roman Nyč - Petr Richtář, Míra Brabec jr.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Tension

(AirrireDum, 9. 10. 2018 5:40)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20mg-acheter/