Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gunners Dalovice FC

3. 9. 2007

     V loňské sezoně se nám podařilo na podzim v Kynšperku vyhrát 0:1 díky Mírovi Brabcovi st., jenž ve svém 500. zápase za Čechii vsítil vítěznou branku. Na jaře už to tak slavné nebylo, jelikož jsme doma po bezbrankovém prvním poločase nakonec remizovali 2:2, když se trefili Honza Schreiber a Dan Kaplan.

-

Obrazek

Jeden z nejvěrnějších...

-

     Letos to bylo jiné, o poznání lepší. Od začátku bylo vidět, že chceme hrát a vyhrát. Dalo by se říci, že jsme po celý zápas hosty nepustili do žádné větší šance, kontrolovali jsme hru a určovali její tempo.

-

     Po prvních dvou zahozených tutovkách v podání Jirky Durdise a Petra Richtáře to vypadalo na další střelecké trápení. Naštěstí si po rychlé kombinaci na jeden dotek Michal Lorenz díky svému důrazu poradil s vybíhajícím brankářem hostů a vsítil ve svém čtvrtém odehraném zápase čtvrtý gól. Chvíli nato proměnil s lehkostí Martin Grňo penaltu nařízenou za faul na Petra Richtáře.

-

     Nedlouho poté si naběhl na centr zprava Jirka Durdis, narazil si o břevno a zavěsil. 3:0. Tentýž hráč přidal i čtvrtý zářez, když po důsledném napadání obral hostujícího stopera o míč a zblízka se nemýlil.

-

Obrazek

David Sochor miluje prostory u rohových praporků. Rohovník.

-

     Druhý poločas byl z naší strany vlažnější. I přesto jsme vsítili ještě dvě branky, o obě se postaral střídající Venca Belbl. Nejprve levou po zemi ke vzdálenější  tyči, podruhé hlavou s tečí obránce. Je škoda, že jsme nebyli schopni vydržet ve standartním výkonu až do konce, posledních patnáct minut bylo z pohledu diváka zbytečných. Nám ale ony poslední minuty ukázaly, kde nás tlačí bota. Hra do šířky, zpětná přihrávka, uklidnění hry, změna tempa, trpělivost et cetera, et cetera...

-

     Na rovinu si musíme říct, že Slavoj Kynšperk nebyl týmem, který by nám ukázal, jakými kvalitami naše mužstvo disponuje. O tom, zda nějaké - a pokud ano, tak jaké - kvality máme, o tom se přesvědčíme v následujících kolech, v nichž se postupně utkáme s Bukovany, Citicemi, Pilou a Lomnicí. Takže stáhnout ramena, nosánky dolů a pořádně zamakat, pánové, ať jsme na konci září stejně spokojení, jako na jeho začátku!

Sestava: Robert Hájek - Jirka Kníže, Petr Vošta, Roman Nyč, Honza Kocmánek - David Sochor, Honza Schreiber, Michal Lorenz (Honza Fuchs), Martin Grňo - Petr Richtář (Petr Perutík), Jiří Durdis (Venca Belbl)

Branky: Durdis 2, Belbl 2, Grňo (pen.), Lorenz

ŽK: 3:4

Rozhodčí: Melničuk

Diváci: 30

-

Další výsledky 3. kola 1.B třídy:

RotavaPila0:1 (0:0)
BečovBukovany1:1 (1:0)
TepláNové Sedlo B2:1 (0:0)
D.ŽandovKynžvart1:6 (1:2)
Hazlov BLomnice1:2 (1:1)
LipováCitice1:5 (0:3)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář