Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepovedený zápas v Útvině

20. 8. 2007

     Se Slavojem Bečov měla Čechie doposud velmi dobrou bilanci. Loni na podzim porazila Bečov doma 1:0 gólem Honzy Schreibra, v jarní odvetě dokázala vyhrát i na "soupeřově" hřišti 3:1. Podzim 2007 přinesl první porážku...

     Ze Strahova stále ještě nedorazily tolik očekávané a toužebně vyhlížené registračky, k tomu připočtěte pracovní povinnosti, tresty a tak podobně, no a když to všechno dobře spočtete, tak vám vyjde "nedostatek materiálu".

     Základní sestava Čechie doznala oproti prvnímu zápasu některé vynucené změny. Jindru Hegra na pravém beku nahradil Venca Belbl, Romana Nyče na levém záložníkovi David Malík z béčka, Dan Kaplan nastoupil v útoku místo Míry Brabce jr., jemuž se sice první zápas velmi vydařil, ale v týdnu nepřišel bez omluvy na dva tréninky, což by se v jeho věku nemělo stávat. Snad ho to v Buldocích, kam odchází zkusit štěstí do dorostu, naučí:). Každopídně ať se daří, Míro!

     Naštěstí nebylo nutné řešit post stopera, jelikož Peťa Vošta se vrátil dříve z dovolené, a i přes únavu způsobenou spánkovým deficitem si přijel narušit svou čerstvě ve Slovinsku nabytou fyzickou a psychickou pohodu. Danke, Herr Doktor.

Obrazek

Úsměv! Alespoň před zápasem...

     Domácí do zápasu vlítli s chutí, což se bohužel o dalovických nedá říci. Hráči Čechie byli všude o krok později, neobsazovali včas protihráče, vázla kombinace. Není proto divu, že se bečovští brzy zaslouženě ujali dvoubrankového vedení.

Obrazek

Tohle ještě gólem neskončilo, ale je tu dobře vidět, proč jsme obdrželi tři branky. Pět bečovských hráčů na čtyři dalovické.

    

     Hra Čechie se po dvou inkasovaných brankách malinko zlepšila, zvlášť když podařenou střelou snížil Michal Lorenz. Před brankou domácích vzniklo několik nebezpečných situací a skrumáží, vzniklých hlavně po rohových kopech, jichž bylo proti Bečovu zahráváno požehnaně.

Obrazek

Neobsazeno. 1:0.

Obrazek

Pěkná z první. 2:0.

Obrazek

Michalova utěšená rána. 2:1.

     V druhém poločase zahrávala Čechie opět spoustu standartních situací. Po jedné z nich hlavou vyrovnal Dan Kaplan. Davidovi Malíkovi se podařilo pěkně z první obstřelit brankáře, míč ovšem skončil na tyčce. Bohužel místo toho, abychom uklidnili hru a hráli po zemi do šířky, začali jsme hrát nedisciplinovaný živelný hurá fotbal. Pro domácí tak vznikaly volné prostory, čehož dokázali velmi brzy využít.  

Obrazek

Takhle vznikl třetí gól Bečova. Po lajně od půlky přes tři protihráče, to nejde. K zemi s ním příště, za každou cenu přerušit!

Obrazek

A je tam. 3:2.

     Srovnat už se nám bohužel nepodařilo, a tak jsme z Útviny odjížděli s prázdnou. Musíme pořádně potrénovat, rozebrat chyby, vyříkat si to a pečlivě se připravit na zápas v Novém Sedle. Snad bude na tréninku plno. Bez dřiny totiž není úspěchu, pánové!

Obrazek

Komi podstoupil spoustu soubojů. Často vítězně.

Sestava: Robert Hájek - Venca Belbl, Petr Vošta, Honza Fuchs, Honza Kocmánek - David Sochor, Honza Schreiber, Michal Lorenz, David Malík (Míra Brabec jr.) - Petr Richtář, Dan Kaplan

Branky: Havlovic 3 - Michal Lorenz, Dan Kaplan

Rozhodčí: Bušek

Karty: 2:1

Diváci: 40

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(pan Dančo, mluvčí hooligans čechie, 20. 8. 2007 15:12)

Vy rourové!