Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lídr nedopustil překvapení

25. 3. 2007

     V obrovském vedru se v neděli od pěti hodin ve St. Roli střetly dva celky z karlovarské periferie. V první půli byla Čechie domácím borcům velmi vyrovnaným soupeřem. Hned v úvodní minutě se zalekl obrovské šance na skórování Jirka Bendis, když opovrhl výbornou přihrávkou Honzy Kocmánka. Čechie byla aktivnější, vytvořila si několik slibných šancí. Asi nevětší příležitost promarnil Miguel Lorenz po centru Petra Richtáře. Do kabin tak oba celky odcházely za stavu 0:0.

     Druhý poločas začal velkým tlakem domácích, Dalovickým rychle ubývaly i ty poslední zbytky sil. Po ztrátě balonu před půlkou (jak typické!) a nedůrazu na vlastním velkém vápně (nebudeme se opakovat...) se domácí ujali vedení. Musíme uznat, že střela to byla výstavní. Nedlouho poté přidali domácí druhou, uklidňující, branku, když se po Jardou Slabým výborně zahraném přímém kopu  prosadili hlavou. Čechie nesložila zbraně, vypracovala si pár solidních střeleckých pozic, ale v koncovce dalovičtí borci totálně propadli. Dalovickou nemohoucnost vstřelit branku asi nejlépe dokumentuje neproměněný samostatný nájezd v podání Honzy Schreibera. Bohužel i tento obávaný šutér zatím na jaře marně hledá herní pohodu...

     Jasně se potvrdil známý fakt, že zápasy v těchto soutěžích rozhoduje nikoli taktická vyspělost, či technická vybavenost, ale pouze a jen "fyzika", tedy fyzická připravenost a samozřejmě vůle, schopnost překonat únavu. Tohoto se nám v Dalovicích bohužel stále nedostává...

     Samozřejmě můžeme najít několik pozitiv, která utkání přineslo... například na housle jsme Roli jasně přehráli, některé jesličky byly vskutku exkluzivní:)))

Statistiky: branky domácích vstřelili Tomáš Kvapil a Václav Peroutka, utkání sledovalo 50 diváků. Rozhodčí Luboš Garaj, Petr Vaněček a Jindřich Eszényi.                                

Sestava: Franta Jaroš - Jindra Hegr, Petr Vošta (zbytečná žlutá), Robert Hájek, Honza Kocmánek (Jirka Kníže) - Jirka Durdis (Martin Grňo), Miguel Lorenz, honza Schreiber, Roman Nyč - Petr Richtář, Jiří Bendis (Honza Fuchs) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

For doktor

(richty, 27. 4. 2007 10:39)

doktore, já se dovzdělám, slibuju:)

no nevím

(doktor, 27. 4. 2007 9:45)

Komentář jistě velmi poutavý a místy vtipný, tedy s ohledem na autora, ale uvedení jména barevně s komentářem zbytečná žlutá karta vypovídá o zjevné neerudovanosti autora (má jen třídu C) a nepochopení nejnovějších metod psychologicko - taktického působení na rozhodčího.