Jdi na obsah Jdi na menu
 


Citice vs. Čechie 5:0 (2:0)

22. 3. 2007

ObrazekBylo to zvláštní utkání. Domácí hráli jako o život, chodili naostro do každého souboje, šli naplno za každým míčem, byli velmi nabuzení a agresivní. Kdežto dalovičtí kucí neměli  vůbec svůj den. Už asi ve druhé minutě mohli jít přitom do vedení, ale Petr Richtář více než trestuhodně nevyužil chybu domácí obrany a sám proti gólmanovi neuspěl.

     Tentýž hráč chvíli na to zbytečně ztratil balon kolem půlky (kdyby poslouchal před zápasem trenérovy pokyny!), čehož domácí využili a dostali se do vedení. Zůstal-li by hráč nr. 7 na lavičce, udělal by mnohem lépe...

     První půle nebyla vůbec tak jednoznačná ve prospěch domácích, jak by se mohlo zdát při pohledu na konečný výsledek. Naopak, hosté si kromě výše zmiňované superšance vypracovali pár dalších velmi nadějných (někdy víc než to) příležitostí. Bohužel žádnou z nich nedokázali proměnit, a tak zákonitě přišel trest v podobě druhé branky domácích hokejistů.

     Druhý poločas se odehrál v režii Citic, které už hosty do ničeho vážnějšího nepustily, naopak ještě přidaly další branky a nakonec tak po právu zvízězily rozdílem třídy.

     Nám nezbývají než oči pro pláč a hlavně poučení, že bez srdíčka se hrát (respektive vyhrávat) nedá...

     Nyní musíme soustředit vše na domácí utkání s Kynšperkem a odčinit tuto nepovedenou citickou anabázi...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je konec

(doktor, 17. 5. 2007 15:50)

Můj bóže, tak teď už fakt nikdo nekoupí. Dokud se chválil naděje žila, teď ani Andělka..